ZALOŽENÍ YOUTUBE CHANNEL

Jirka Král odchází, Ježíš Král přichází.     Tak už je to tady.

     Na svátek Maxmiliána Kolbeho 14.8. 2018  jsem si vytvořila evangelizační YouTube kanál. Jmenuje se Petra2010: Království Ježíše Krista.

     Pokračuji tak v odkazu velkého polského světce a mučedníka z Osvětimi, který chtěl celým svým životem získat všechno pro Pannu Marii. Vydával časopis Immaculata dokonce až v dalekém Japonsku, vytvořil největší klášter ve své době a založil společenství následovníků Matky Boží -  Rytířstvo Neposkvrněné, kam patřím. Před válkou chtěl také vybudovat televizní stanici, která by šířila misijní Boží dílo do celého světa. Toho se už však nedožil, protože ho Němci odvezli do koncentračního tábora, kde dobrovolně podstoupil smrt výměnou za odsouzeného muže.

     Svatý Maxmilián Kolbe je mi velmi blízký, a protože mám vystudovanou Filmovou a televizní fakultu v Praze  a mnoho let jsem se věnovala šíření evangelia jako katechistka (misijní činnost) u nás i v zahraniční, skloubila jsem tyto dvě zaměření dohromady a vznikl misijní kanál na YouTube.

     Je naprosto úžasné, že člověk v dnešní době může ze svého domova natočit na mobil video a potom ho jednoduše poslat lidem do celého světa. Bylo by hřích nevyužít tuto zázračnou techniku pro šíření Božího království. Ne? Jsem teprve na začátku a začátky jsou vždy těžké, ale už teď jsem ráda, že jsem tento počin pro Ježíše udělala a mohu tak získávat pro Něj další duše. Celé dílo Mu odevzdávám, aby ho vedl a mě použil podle své vůle, jak chce.

     Pokud se chcete připojit k šíření Božího království, můžete se podívat na mé „videopromluvy“ a inspirovat se mojí tvorbou. Díky za čtení a odkaz na YouTube je ZDE.